Miko21

Miko21

Geniş işlevsellik ve yüksek ölçüm hassasiyeti ±%0.05

Birçok fonksiyonel ve teknik özelliğinin sayesinde MIKO-21, piyasada bulunan benzer cihazların önüne geçmektedir. Örneğin, benzeri olmayan teknik çözümler sayesinde MIKO 21 , rakip mıkroommetreler arasında, en yüksek ölçüm hassasiyetine %±0,05 ulaşılmasını sağlamaktadır. MIKO-21, μΩ aralığındaki dirençlerin yüksek hassas ölçümleri için ideal şekilde kullanılabilir.

200A kadar akım gücünü ayarlama imkanı

Yenilikçi elektronik düzenlemeler, akım gücü aralığının 200A kadar kolayca ve hızlıca seçilmesini öngörmektedir. Ölçüm akımının gücü birkaç yöntemle ayarlanabilir:

  • Belirtilmiş değerlerden (10A, 50A, 100A ve 200A) birini seçebilirsiniz;
  • Otomatik akım gücünü ayarlama modunu seçme;
  • 1A’den 200A’e kadar olan aralıkta 1A adım ile ölçüm akımını elle ayarlama rejimini seçmek.

 

Akım trafosu (AT) entegre olan yüksek gerilim devre kesicilerdeki kontak dirençlerini ölçmek için özel algoritmalar

Sadece ‘SKB EP’ mikroohmmetreleri açık canlı tank ve kolon devre kesicilerinde kontak R direncinin ölçümü, ilgili kesiciler için optimal hale getirilmiş ayrı otomatik modlarda yapılmaktadır.

  • Rejim 1, AT içermeyen devrelerin elektrik dirençlerini ölçmek için amaçlanmaktadır;
  • Rejim 2, ölçülen devrede asgari pil sarfiyatı olan AT’nin bulunması durumunda elektrik dirençleri ölçmek için amaçlanmaktadır;
  • Rejim 3, ölçülen devrede 100A veya 200A’lik (güç kullanıcı tarafından ayarlanmaktadır) akım gücü şartlarında pil tasarrufu olmaksızın AT’nin olması durumunda elektrik dirençleri ölçmek için amaçlanmaktadır.

Video Kullanımı İçin

Tıklayınız...